2009 'dan beri

GRUP ŞİRKETİYİZ

Mevsim inşaat, Dört Mevsim Grup’ un gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren bir grup şirketidir. Bulunduğu bölgenin gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup nitelikli perakende, ofis, konut projelerinin yanında altyapı inşa ve geliştirme çalışmalarında da bulunmaktadır.

Yenilikçiyiz

Sürekli geliştirmekte olduğu inşaat projelerinin yanı sıra grup şirketler bünyesine ait olan aktif olarak sürekli gelir getiren geniş gayrimenkul portföyüne sahip olan Mevsim İnşaat, edindiği tecrübe ve başarıyı yenilikçi ve teknolojik imkanların entegresi ile yeni projelerine aktararak devam etmektedir. Mevsim İnşaat’ın şu ana kadar yatırım yaptığı tamamlanmış ve devam eden projelerinin inşaat alanı 500.000 metrekaredir.

Tecrübeliyiz

Mevsim İnsaat’ın 2009'dan bugüne kadar hayata geçirdiği projelerin başında MTepe 406, Bulvar 189, Safir Residence,İnci City,İnfinity City,İnfinity Life,İnfinity Plus,Ihlamur Park, Vadi Park, MevsimKent konutları gelmektedir.

Çevreye duyarlıyız

Teknolojik yatırımlar ile çevreye duyarlı, insanlığa faydalı projeler geliştirmek ilkesi ile yoluna devam eden Mevsim İnşaat fark yaratan projeleri ile ülke ekonomisine kattığı değer ve istihdamı arkasına alarak yaptığı yatırımlarla global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bize şikayet, görüş ve öneri yazmak ister misiniz ?

Projeler hakkında ayrıntılı bilgi almak ister misiniz ?