Hakkımızda Konut Projeleri Altyapı & Taahhüt

Mevsim İnşaat

Hizmetler

Adres

Çalışma Saatleri

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.Yeni Mahalle

Atatürk Bulvarı No:206 TARSUS/MERSİN

+90 (549) 806 41 72

+90 (324) 626 27 13

 info@mevsiminsaat.com.tr


Müşteri Departmanı Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma :

Cumartesi - Pazar :

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Mevsim İnşaat 2017. Tüm hakları Saklıdır. Proje görsellerinin izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal Medya Kariyer İletişim
MEVSİM İNŞAAT
Mevsim İnşaat Hakkında Vizyonumuz ve Misyonumuz Grup Şirketleri Başkan'ın Mesajı Yönetim Kurulu

Mevsim İnşaat Hakkında

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği yaratan Mevsim İnşaat,

Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.

TAMAMLANAN PROJE SAYISI                                        TESLİM EDİLEN KONUT SAYISI

             

17+                      1482+

Mevsim İnşaat, kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olmuştur.

Sektörde örnek teşkil eden kalıcı eserler

Temel felsefesi sağlam, sürdürülebilir, fonksiyonel ve estetik yaşam alanları üretmek olan Mevsim inşaat,

kuruluşundan bu yana imzasını attığı toplu konut alanları, okullar, hastaneler ve resmi binalarla tüm yurtta kalkınmanın temel dinamiklerine katkıda bulunmuştur.

Üretilen yapılarda kalite ve güvenliğe verdiği önem, inşaat sektöründe yer alan diğer firmalar için örnek teşkil etmektedir. Mevsim İnşaat'ın yenilikçi vizyonu ve özgün fikirlerini yansıtan Adana ve Tarsus’taki prestijli konut projeleri, yarattığı değer ve kalitenin yanı sıra ustaca yürütülen pazarlama stratejisi ve satış rakamlarıyla da ses getirmiştir. İnfinity-1, İnfinity-2, İnfinity-3, Vadi Park, Ihlamur Park, Safir Residence, İnci City, Duatepe Kentsel Dönüşüm Projesi,  Atatürk Caddesi Projesi gibi projelerinin kalitesi, konforu, yaşam ve yeşil alanları ile hak ettiği başarıyı kısa sürede yakalamıştır. Mevsim İnşaat konut kavramına getirdiği yenilikleri, çevre dostu yapıları, farklı mimari tasarımları, yarattığı yaşanabilir alanları ile herkesin hayalindeki konutlarda aranılan marka olmuştur.


Kuruluş Yılı

TAMAMLANMIŞ İNŞAAT ALANI 192.6 Bin m2

Mevsim inşaat, 2009 yılında biri Adana ve diğer ikisi Tarsus’ta olmak üzere üç mega proje ile inşaat hayatına başlatmıştır. Bugüne dek sürdürdüğü tüm projeler ile, sektörde haklı bir şekilde edinmiş olduğu saygın konumu pekiştirmeyi hedeflemektedir. Yüksek kalitede toplu konut alanları oluşturmanın yanı sıra atıksu arıtma, Güneş enerjisi santralleri sektöründe de öncü bir konuma sahip olan Mevsim İnşaat, 2008’den 2017'ye kadar 9 yıl boyunca Bölgedeki  tüm ASKİ atıksu arıtma tesisleri için hatların döşenmesi konusunda hizmet üretmiştir. Hali hazırda aktif 9 adet inşaat konut projesi olan Mevsim İnşaat. 2017 sene sonunda tüm projelerini hayata geçirmiş olmanın heyecanını yaşıyor.

Tüm faaliyet alanlarındaki izlediği vizyonda “sürdürülebilirlik” anlayışını benimsemiş olan Mevsim İnşaat, insanlığın refahı ve daha yaşanabilir bir dünya için aralıksız çalışmayı sürdürecektir.