Hakkımızda Konut Projeleri Altyapı & Taahhüt

Mevsim İnşaat

Hizmetler

Adres

Çalışma Saatleri

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.Yeni Mahalle

Atatürk Bulvarı No:206 TARSUS/MERSİN

+90 (549) 806 41 72

+90 (324) 626 27 13

 info@mevsiminsaat.com.tr


Müşteri Departmanı Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma :

Cumartesi - Pazar :

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Mevsim İnşaat 2017. Tüm hakları Saklıdır. Proje görsellerinin izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal Medya Kariyer İletişim
MEVSİM İNŞAAT

Çevre

Çevre odaklı şehircilik anlayışını sürekli geliştiren Mevsim İnşaat, tabiatın ve insan-doğa dengesinin korunması konusunda üstlendiği büyük sorumluluğun farkında olarak hareket etmektedir.

Mevsim İnşaat, tabiatın ve insan-doğa dengesinin korunması konusunda üstlendiği büyük sorumluluğun farkında olarak hareket etmektedir. Mevsim İnşaat, çağdaş çevre politikaları sayesinde 2008 yılında TSE’den TS-ENISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikalarının gereklerini yerine fazlasıyla getirmektedir. Grup, iş süreçlerinde doğayı merkeze alan bir yaklaşımı benimseyerek bir yandan bulunduğu bölgedeki yaşam kalitesini artırırken bir yandan da doğanın dengesini ve doğal zenginlikleri koruyan projeleri hayata geçirmektedir. Doğa ve teknolojiyi yenilikçi bakış açısıyla bütünleştiren ve çevre odaklı çağdaş şehircilik anlayışını sürekli geliştiren Mevsim İnşaat, tabiatın ve insan doğa dengesinin korunması konusunda üstlendiği büyük sorumluluğun farkında olarak hareket etmektedir. Bu doğrultuda, Mevsim İnşaat bünyesindeki tüm oluşumlar, çevre üzerindeki muhtemel olumsuz etkileri asgariye indirmek için her türlü tedbiri hayata geçirmekte, doğal kaynakları verimli şekilde kullanarak çevreye zararı önlemeyi hedefleyen bir çevre politikasını kararlılıkla yürütmektedir. Mevsim İnşaat, Türkiye’deki çevre kirliliği karşısında hem kalıcı çözümler üretmek hem de toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Üretim sürecinde tüm uygulamalarını çevre dostu bir yaklaşımla gerçekleştiren Grup, aynı zamanda enerji tasarrufu yüksek binalar üreterek çevreye katkısını sürdürülebilir hale getirmektedir. Mevsim İnşaat, inşasını üstlendiği konut projelerinin doğa dostu, çevreci bir bakış açısıyla tasarlanmasına öncelik vermektedir.


Toplumsal Kalkınma

Mevsim İnşaat, 2008’den bu yana sektörde edindiği birikim ile toplumsal kalkınmayı izlediği vizyonların başında tutmaktadır. “Global düşün yerel hareket et” mantığı ile çerçevelediği vizyonu ile toplumumuzun kalkınması için tüm özverisiyle çalışmaktadır.

İnşa ettiği konutlar, sosyal tesisler, okullar, camiler, hastaneler, yurtlar, sağlık ocakları gibi birçok yapıda son teknoloji ürünler ile kaliteyi buluşturan Mevsim İnşaat, İnşa ettiği uydu kentler, altyapı projeleri ve rekreasyonlar ile yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da toplumların refahını yükseltmek ve istihdama katkı sağlamak için çalışmakta ve kalkınma dinamiklerine destek olmaktadır.

İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kurumsal Kimlik Rehberi