Hakkımızda Konut Projeleri Altyapı & Taahhüt

Mevsim İnşaat

Hizmetler

Adres

Çalışma Saatleri

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.Yeni Mahalle

Atatürk Bulvarı No:206 TARSUS/MERSİN

+90 (549) 806 41 72

+90 (324) 626 27 13

 info@mevsiminsaat.com.tr


Müşteri Departmanı Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma :

Cumartesi - Pazar :

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Mevsim İnşaat 2017. Tüm hakları Saklıdır. Proje görsellerinin izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal Medya Kariyer İletişim
MEVSİM İNŞAAT

Mevsim İnşaat’ta Çalışmak

Mevsim İnşaat’ın hedefi, yapmakla yükümlü olduğu görevi yüksek performansla sürdürürken mesleki gelişimine de önem veren bir çalışan profili oluşturmaktır.

Çalışanların performans ve motivasyonlarını en yüksek düzeye taşıyarak dinamik bir çalışma ortamı yaratmak, Mevsim İnşaat’ın insan kaynakları anlayışının temelini  oluşturmaktadır. Mevsim İnşaat, insan kaynakları süreçlerinde ve uygulamalarında yasal mevzuatları, ilke ve prensipleri, iş etiği ilkelerini benimsemekte ve bu doğrultuda hareket etmektedir.

Mevsim İnşaat’ın insan kaynakları stratejisi, Grubun ilke, hedef ve iş stratejileriyle aynı doğrultuda ve destekleyici şekilde oluşturulmaktadır.

İşin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturma hedefi doğrultusunda çalışanların performans ve motivasyonlarını en yüksek düzeye taşıyarak dinamik bir çalışma ortamı yaratmak, Mevsim İnşaat insan kaynakları anlayışının temelini oluşturmaktadır. Mevsim İnşaat, katılımcılık, paylaşımcılık, şeffaflık, yaratıcılığa ve farklılığa değer vermeyi insan kaynakları politikasının değişmez değerleri olarak benimsemiştir. Toplumsal ve ekonomik gelişmenin huzurlu bir iş ortamıyla gerçekleşeceği bilinciyle, işçi/işveren ilişkisinde iş barışında örnek bir kültürü yaratmak Grup bünyesinde faaliyet gösteren tüm şirketler için öncelikli hedeflerdendir.

Mevsim İnşaat’ın hedefi, yapmakla yükümlü olduğu görevi yüksek performansla sürdürürken mesleki gelişimine de önem veren bir çalışan profili oluşturmaktır. Dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı hedefleyen Grup’ta, bu hedef doğrultusunda çalışanlara eğitim olanakları sağlanmakta, başarı ve verimlerini artıracak fırsatlar yaratılmaktadır. Kuzu Grup, katılımcılık, paylaşımcılık, şeffaflık, yaratıcılığa ve farklılığa değer vermeyi insan kaynakları politikasının değişmez değerleri olarak benimsemiştir. Mevsim İnşaat, ihtiyaçların karşılanması doğrultusunda mevcut insan kaynağına öncelik vermektedir. Kariyer düzenleme süreci, çalışanlar arasında fırsat eşitliği gözetilerek gerçekleştirilirken, bu süreçte en güncel ve tarafsız performans değerlendirme süreçleri kullanılmaktadır. Personel sayısı şantiyelerin durumu ve sezona bağlı olarak değişim göstermektedir. Çalışanların %70’ini mavi yakalı, geri kalan %30’unu ise beyaz yakalı personel oluşturmaktadır. Mevsim İnşaat toplam çalışan sayısının %80’i inşaat sektöründe, kalan %20’si ise altyapı ve Grubun faaliyet gösterdiği diğer alanlarda istihdam edilmiştir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız