Hakkımızda Konut Projeleri Altyapı & Taahhüt

Mevsim İnşaat

Hizmetler

Adres

Çalışma Saatleri

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.Yeni Mahalle

Atatürk Bulvarı No:206 TARSUS/MERSİN

+90 (549) 806 41 72

+90 (324) 626 27 13

 info@mevsiminsaat.com.tr


Müşteri Departmanı Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma :

Cumartesi - Pazar :

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Mevsim İnşaat 2017. Tüm hakları Saklıdır. Proje görsellerinin izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal Medya Kariyer İletişim
MEVSİM İNŞAAT
İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kurumsal Kimlik Rehberi

İşçi Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Mevsim İnşaat, etkin ve verimli bir yönetim ve çalışma ortamının oluşturulmasında sağlık ve güvenlik koşullarının sağlanmasına öncelik vermektedir. Mevsim İnşaat, iş kazası halinde gerekli tüm inceleme ve denetlemelerin mevzuata uygun ve en hızlı biçimde yürütülmesine özen göstermektedir.

Faaliyetlerini insan yaşamına saygı çerçevesinde gerçekleştiren Mevsim İnşaat, bünyesinde yer alan tüm çalışanların, taşeronların ve çözüm ortaklarının iş sağlığını ve güvenliğini odak noktasına yerleştiren bir anlayışla hareket etmesine büyük bir önem atfetmektedir. Bu bağlamda, etkin ve verimli bir yönetim ve çalışma ortamının oluşturulmasında sağlık ve güvenlik koşullarının sağlanmasına öncelik vermektedir. Grup, sahip olduğu bu farkındalıkla tüm çalışmalarını Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Standardı OHSAS 18001 kapsamında yürütmektedir. Mevsim İnşaat çatısı altında yer alan şirketlerde iş sağlığı ve güvenliği için gerekli fiziki koşullar ilgili mevzuata uygun biçimde ve özenle tesis edilmektedir. Grup bünyesindeki çalışanlara ve taşeron şirketlere verilen iş güvenliği eğitimleri, her bir birey de yalnızca kendilerinin değil başkalarının da sağlık ve güvenliklerinden sorumlu oldukları bilincini pekiştirmektedir. İş güvenliği konusunda bilgi birikimine sahip olan çalışanlar, daha güvenli bir çalışma ortamına katkı sağlamaktadırlar. Mevsim İnşaat, iş kazası halinde gerekli tüm inceleme ve denetlemelerin mevzuata uygun ve en hızlı biçimde yürütülmesine özen göstermektedir. Kaza nedenlerinin detaylı analizleri neticesinde risk yönetimi sistemleri geliştirilmekte ve gerekli hallerde prosedürler, taşeron ve malzeme seçimi ile iş süreçlerinin yenilenmesi dâhil olmak üzere birçok husus tekrar değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.