Hakkımızda Konut Projeleri Altyapı & Taahhüt

Mevsim İnşaat

Hizmetler

Adres

Çalışma Saatleri

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.Yeni Mahalle

Atatürk Bulvarı No:206 TARSUS/MERSİN

+90 (549) 806 41 72

+90 (324) 626 27 13

 info@mevsiminsaat.com.tr


Müşteri Departmanı Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma :

Cumartesi - Pazar :

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Mevsim İnşaat 2017. Tüm hakları Saklıdır. Proje görsellerinin izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal Medya Kariyer İletişim
MEVSİM İNŞAAT

Tarsus’ta başka bir yaşam!

Tamamlanmış ve konut teslimlerine başlanmış olan

Ihlamur Park’ta sizler de ev sahibi olmak ister misiniz?

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.

Mevsim İnşaat Ihlamur Park

Açık ve kapalı yüzme havuzları, geniş terasları, oyun alanları yeşil alanlar, kamelyalar, fitness, sauna, Türk hamamı.

Ihlamur Park Projesi, işlevsellikle şıklığı bir arada sunan prestijli konutlarında konforu sonuna kadar yaşamayı vaadetmektedir. Ihlamur Park’ta konutların penceresinden bakıldığında, su ve yeşille bütünleşen yaşam alanları göze çarparken; iç mimaride birinci sınıf yapı malzemeleri ve aksesuarları yer almaktadır. Ihlamur Park Projesi, Tarsus Cetvel yakınında içerisinde 12.000 m² alan üzerine iki bloktan oluşmaktadır. Bloklar 15 katlı olup  2+1 ve 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Projenin %40’ı yeşil alan olup açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, ayrıca su ve yeşili birleştiren şelaleler ile süslenmiştir.


Proje içerisinde yer alan sosyal tesiste fitness center, sauna ve Türk hamamı bulunmaktadır. Çocuklar için çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, parklar ve ticari alan (market) mevcuttur. Proje içerisinde her daire için bir adet konut erişimli kapalı otopark ve miİnfinity-1leri için de ayrıca 300 araçlık açık miİnfinity-1 otopark alanı bulunmaktadır.


73 m2 ile 123 m2 aralığında daire büyüklükleri mevcut olup, tüm daireler içerisinde A+ malzemeler kullanılmıştır.

Mevsim inşaat hayalini kurduğunuz yaşam biçimiyle ilgili beklentileriniz daha üst seviyelere taşıyor. Tarsus'un en önemli yerleşim merkezlerinden Yeni Mahallede konforlu, yaşam standartları keyifle vakit geçirebileceğiniz geniş yeşil alanları, çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz 2+1 ve 3+1  daire seçenekleriyle düşlediğiniz bir projeden daha fazlası. Mevsim İnşaat Ihlamur Park projesinde rahatlığınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.


HER BLOKTA LOBBY YÜRÜYÜŞ VE KOŞU PARKURU AÇIK ALAN FITNESS SAHASI BASKETBOL SAHASI YÜZME HAVUZU PİKNİK VE BARBEKÜ ALANI AÇIK KAPALI OTOPARK ÇOCUK OYUN ALANLARI

Biz Size Ulaşalım

Adres

Yeni Mahalle

Atatürk Blv. No:206 TARSUS/MERSİN

+90 (549) 806 41 72

+90 (324) 626 27 13

 info@mevsiminsaat.com.tr

Çalışma Saatleri

Müşteri Departmanı Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma :

Cumartesi - Pazar :

08:00 - 20:00

09:00 - 18:00

Konum

Toplam Arsa Alanı

Toplam Konut Sayısı

Konut Tipleri

Blok Sayısı

Kat Sayısı

Her Katta Daire Sayısı:

:

:

:

:

:

:

Tarsus/Ülküköy

3.500 m²

60

4+1

2

14

2