Hakkımızda Konut Projeleri Altyapı & Taahhüt

Mevsim İnşaat

Hizmetler

Adres

Çalışma Saatleri

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Mevsim İnşaat, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.Yeni Mahalle

Atatürk Bulvarı No:206 TARSUS/MERSİN

+90 (549) 806 41 72

+90 (324) 626 27 13

 info@mevsiminsaat.com.tr


Müşteri Departmanı Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma :

Cumartesi - Pazar :

08:00 - 17:00

09:00 - 14:00

Mevsim İnşaat 2017. Tüm hakları Saklıdır. Proje görsellerinin izinsiz kullanımı yasaktır.

Kurumsal Medya Kariyer İletişim
MEVSİM İNŞAAT

Kilometre Taşları

2003 yılında Mehmet YILDIRIM  ve kardeşleri tarafından Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak hedefiyle temelleri atılan Dört Mevsim Grup, üreticisi olduğu diğer 5 sektör gibi inşaat sektöründe de her zaman güven, gelişim ve başarının sembol temsilcilerinden oldu.

Grup birçok başarıya imza atarak bugünlere ulaştı. Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Kuzu Grup, fark yaratacak yeni projelerle daha yüksekleri hedefliyor.

Değerli Paydaşlarımız

2016 yılı ilk beklentilerin oldukça altında bir düzeyde, %3 büyümeyle kapatan dünya ekonomisinde en belirleyici gelişmeler, Amerikan Merkez Bankası Fed’in faiz artırımı kararı ve Donald Trump’ın başkan seçilmesi sonrasında ABD dolarının değer kazanması, İngiltere’nin AB’den çıkma kararının (BREXIT) yarattığı küresel resesyon riski, Çin ekonomisinin büyüme hızındaki yavaşlamanın küresel sistem için bir tehdit oluşturması jeopolitik riskler oluşturmuştur.

Küresel ekonomideki dalgalanmaların yanı sıra 15 Temmuz darbe girişimi, Rusya ile yaşanan kriz ve Suriye savaşının etkisiyle büyüme yavaşlamış ve yılın üçüncü çeyreğinde %1,8 daralan Türkiye ekonomisi, yılı %3 dolayında büyüyerek kapatmıştır. 2016’daki olumsuz göstergelere rağmen, 2017 yılında Türkiye ekonomisinin hız kazanacağı beklentisi büyüktür. Özellikle hükümetimizin açıkladığı paketlerle ve varlık barışı, KOBİ’lere kredi aktarımı gibi uygulamalarla yatırımların artacağı tahmin edilmektedir. Faizlerdeki düşüşle birlikte konut satışlarının artması bu iyimserliği artırmaktadır. Yaşanan dalgalanmalar ve olumsuzlukları fırsata çeviren gayrimenkul sektörü, güçlü yapısıyla yatırımcı açısından güvenli liman halini almış, birikimi olanlar gayrimenkule yatırım yaparak, parasının değer kaybetmemesini sağlamıştır. Sağlam, tecrübeli, olumsuzluklardan etkilenmeyecek kadar güçlü firmaların ürettiği projelere yatırım yapanlar, krizden kazançlı çıkmıştır. Bu güçlü şirketlerin başında da sektörde güvenin simgesi olan Mevsim İnşaat gelmektedir. Mevsim İnşaat, istikrarlı büyümesini 2016 yılında da devam ettirmiş, sektördeki prestijli konumunu güçlendirmiştir.


Dünya devi olma yolunda

Ulusal ve uluslararası başarılarıyla sektöre yön veren Mevsim İnşaat, son yaptığı konut projeleriyle ses getirmiştir. “Küresel düşün, yerel hareket et” anlayışını benimseyen Grup, Türkiye’nin ücra köşelerine dahi sağlık ve eğitim gibi temel hizmetlerin ulaşmasını sağlamış, çevre teknolojileri yatırımlarıyla, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya yaratmak için çabalamıştır. Sağlam kurumsal yapısıyla büyümeye devam eden Mevsim İnşaat, kalitesi ve çalışma isteği ile bölgesinde 1 numara olma yolunda üst sıralara çıkmıştır.

Yatırım fırsatlarını değerlendireceğiz

2017 mevcut projelerinin inşaat ve satış çalışmalarının yanı sıra başta bulunduğu bölge olmak  üzere yurt içi ve yurt dışında yeni yatırım fırsatları Mevsim İnşaat’ın temel odak noktası olacaktır. Mevsim İnşaat, yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’ye döviz kazandırmayı; yurt içindeki projelerle istihdama katkı sağlamayı; okul, hastane ve altyapı yatırımlarıyla da ülkemizin kalkınma dinamiklerini desteklemeyi sürdürecektir. Bu yolda en büyük güvencemiz, yetkin insan kaynağımız ve paydaşlarımızdan aldığımız destek olacaktır. Mevsim İnşaat ailesinin büyük bir özveriyle çalışan tüm fertlerine, iş ortaklarımıza ve tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Yemliha YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkanı

Mevsim İnşaat Hakkında Vizyonumuz ve Misyonumuz Grup Şirketleri Başkan'ın Mesajı Yönetim Kurulu